Můj příběh

Zvu všechny, kteří hledají řešení pro své akutní či dlouhodobé problémy na společnou jízdu ke zdravějšímu já.

Jóga tělem i duší

Pavla Látalová

Poprvé jsem se setkala s jógou v roce 2014, když jsem řešila bolest zad. Jóga mi přinesla úlevu a zároveň jsem v ní našla svůj životní směr. Půl roku od první lekce jsem absolvovala lektorský kurz v pohybovém studiu IQ Pohyb, za což jsem dodnes velmi vděčná, protože mi to dalo velmi stabilní základy ve znalostech zdravého pohybu. Brzy po absolvování kurzu jsem začala vést své první lekce v jógovém studiu Karma Yoga, kde působím dodnes.

Jóga se stala mým prostředkem ke zdraví a k sebepoznání. Skrze tělo hledám cesty, jak sobě i druhým pomoci od bolesti. Je to cesta neustálého poznávání a zároveň pokory, protože je třeba ke všemu a ke všem přistupovat s otevřenou myslí. Vše se neustále mění, vyvíjí. Stejně tak je to i s poznáním lidského těla a tím pádem i s pohybem.

Zároveň je pro mě jóga především cesta ke zklidnění mysli. Věřím v to, že mysl zcela zásadně ovlivňuje naše fyzické tělo a celkové prožívání. Postupem praxe tedy mohu říci, že jen cvičením, ať už to bude rehabilitační cvičení a nebo jen cvičení jógových asán, bez toho aniž bychom pracovali se svou myslí, emocemi, postoji a dalšími aspekty naší osobnosti, tak můžeme pohybové problémy řešit stále dokola, ale pravděpodobně bez trvalých výsledků.

Proto už Patanjali ve svých jógasútrách začíná první sútrou, která zní: “Yogas citta vritti nirodhah.” Jóga je zastavení změn mysli.

slunce

Moje mise

Chci vytvářet bezpečný prostor pro propojování, sdílení a uzdravování na fyzické a psychické úrovni, nalezení životní rovnováhy a harmonického bytí.

mesic

Můj přístup

Důvěřuji životu a vím, že cesta každého z nás je jedinečná. Nesnažím se vás naučit systém, nabízím pouze svou vlastní zkušenost pro váš individuální rozvoj.  

Těším se na společné setkání!

Chcete se objednat na soukromou lekci nebo si domluvit konzultaci?

Napište a nebo zavolejte, ráda se s vámi spojím.